Polecamy

Statystyki bezrobocia
Rejestracja
Kreator CV
CAZ
EFS
Eures
SIPH
SESPID
Gwarancje dla młodzieży
Realizowane projekty unijne
Zostańcie z nami
Zielona Linia

Magazynier - Komisjoner - rekrutacja do pracy w Niemczech

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego Klienta w Niemczech z branży spożywczej poszukujemy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER / KOMISJONER

Miejsce pracy: Berlin

Zakres obowiązków:

• kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem (praca ze skanerem)
• Współpraca z innymi działami
• Obsługa elektrycznego wózka paletowego
• Dbanie o najwyższą jakość wykonywanej pracy
• Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
• Pracę w systemie dwuzmianowym (1 i 2 zmiana)
• Wynagrodzenie wypłacane w EURO (podstawa + dodatki za nadgodziny i pracę w godzinach nocnych + dodatki wydajnościowe)
• Zapewnione zakwaterowanie w mieszkaniach oddalonych o ok. 10 km od magazynu

Wymagania:

• Aktualne uprawnienia operatora wózków widłowych lub elektrycznych wózków podnośnikowych - WARUNEK KONIECZNY
• Zaświadczenie o niekaralności - WARUNEK KONIECZNY
• Poczucie odpowiedzialności, motywacja do pracy
• Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (1. i 2. zmiana) i nadgodzin
• Punktualność, dokładność, rzetelność
• DYSPOZYCYJNOŚĆ OD ZARAZ

Osoby zainteresowane podjęciem proponowanej pracy prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres:
kariera@hrigroup.pl bądź o kontakt telefoniczny pod numerem +[48] 539 955 300.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Metryka strony
Data publikacji 19.07.2017
Rejestr zmian
Osoba publikująca: MO